TJ Sokol Mochov - SK Křenice 6:2 (3:0)

V sobotu 16.5.2015 sehrálo naše mužstvo další fotbalové utkání IV.třídy oddělení B okresního přeboru Praha-východ. Do Mochova zavítal 3.team aktuální tabulky, mužstvo SK Křenice. Čekalo se atraktivní, útočně laděné utkání z obou stran. Teamu Křenic jsme měli co vracet, neboť na podzim jsme u nich prohráli 4:7. Chtěli jsme zvítězit a znepříjemnit tak soupeři cestu za postupem.

Zápas začal z našeho pohledu skvěle. Ve 2.minutě se staví k volnému přímému z 25 metrů Douda. Nádhernou ranou přes zeď do pravé šibenice, odrazem o břevno branky, nedává soupeřově brankáři šanci zasáhnout-góóól, vedeme 1:0. O 3.minuty později se ve vápně uvolňuje Vraný a z přehledem zvyšuje na 2:0. 18.minuta-před gólmanem hostí se zjevuje Svoboda, ale bohužel hostující gólman výborně zasahuje. 22.minuta-Douda vysunuje Píšu, ten však míří vedle. Hosté vůbec nestíhají, na hřišti je pouze jeden team, Mochov jasně dominuje. Skóre po 25.minutách je pro Křenice milosrdné. Ve 26.minutě nahrává Vraný Doudovi, tomu se však nedaří přehodit brankáře hostí. 39.minuta-na bránu uhání sám Vraný, ale již po několikáté nastřelujeme jen soupeřova brankáře. Ve 40.minutě, po mnoha promarněných vyložených šancích jsme se konečně dočkali další naší vstřelené branky. Douda krásnou nahrávkou za beky nachází Červeného a ten přehazuje hostujícího gólmana-góóól, v poločase tak vedeme 3:0. V prvním poločase jsme hráli skvěle, soupeře jsme nepustili do žádné akce.

V druhé půli pokračujeme ve výborném výkonu, soupeře přehráváme, čtvrtý gól je na spadnutí. 54.minuta-Douda uvolňuje Píšu a ten zvyšuje naše vedení na 4:0. O dvě minuty později se branky z ojedinělé akce dočkali hosté. Centrovaný balón do našeho vápna zpracovává hostující útočník, za pomoci vlastní ruky, a nedává Bařinovi šanci-4:1.

Snížení skóre hostům moc nepomohlo. Dále diktujeme tempo hry. 62.minuta-před gólmana se dostává Vraný, ale opět ho nastřeluje.67.minuta-po samostatné akci se po druhé v utkání prosazuje Douda-góóól, vedeme 5:1. 73.minuta-kombinujeme ve středu hřiště, až se k míči dostává Jaššo a krásnou střelou z poza vápna navyšuje naše vedení na6:1. 76.minuta-polevujeme v koncentraci a hosté snižují na 6:2. 85.minuta-po faulu na našeho hráče nařizuje rozhodčí pokutový kop. Zodpovědnost na sebe Svoboda. Bohužel desítku kopl vyloženě špatně a nechal jen vyniknout brankáře hostí. Zápas tak končí naší jasnou výhrou 6:2.

V utkání jsme podali výborný výkon. Od začátku nebylo pochyb kdo je na hřišti pánem. Křenice nám nebyly soupeřem, odplata za podzimní porážku se nám vydařila.

Příští utkání sehrajeme v neděli 24.5.2015 od 17:00 hodin na hřišti v Doubku.