TJ Čechie Doubek - TJ Sokol Mochov 2:7 (0:3)

V neděli 24.5.2015 zavítalo naše mužstvo na hřiště 6. teamu aktuální tabulky TJ Čechie Doubek. Očekávali jsme vyrovnané utkání, v němž jsme byli podle dosavadních jarních výsledků mírným favoritem. Na utkání jsme odjížděli bez několika opor základní sestavy.

Od začátku měl zápas výbornou úroveň. Domácí potvrzovali, že se na nás velice dobře připravili. V první půlhodině vidíme taktickou bitvu ve středu hřiště. Postupem času získáváme mírnou převahu. Musíme však dávat pozor na nebezpečné protiútoky domácích.

V 25.minutě jsme se konečně dočkali. Oborník centruje z levé strany přes domácí obraný val, balon minul hlavou Píša a ten končí k překvapení všech v brance domácích-góóól vedeme 1:0. Gól domácí nezlomil. Dále musíme dávat pozor na jejich protiútoky, ale na bránu se tlačíme především my. 44.minuta-ve středu hřiště získává balon Douda, prochází přes 3 protihráče, prostrkává do vápna na Píšu, toho však domácí obránce posílá nekompromisně k zemi a hlavní rozhodčí nařizuje pokutový kop. Míč si staví Douda a polovysokou ranou k pravé tyči zvyšuje naše vedení na 2:0. 45+1.minuta-rohový kop zahrává Červený, na přední tyči lehce hlavou tečuje Píša a prodlužuje na dobře na malém vápně postaveného Konopíka a ten v poklidu střílí další naší branku-góóól, do kabin tak jdeme za stavu 3:0 v náš prospěch.

Do druhého poločasu jdeme s cílem zlomit odpor domácích a nepřipustit tak žádné komplikace. To se nám daří již ve 47.minutě. Rohový kop zahrává Píša, nachází Konopíka a ten hlavou trefuje levou šibenici domácí branky-góóól vedeme 4:0. Od této chvíle existuje na hrací ploše pouze jeden team. Domácí rezignují na jakýkoli pokus utkání zvrátit. 70.minuta-Píša vysouvá Červeného, ten předbíhá domácí obránce a tvrdou ranou z běhu pod víko zvyšuje na 5:0. 72.minuta-po levé straně zatahuje míč Píša, centruje před bránu a jeho přízemní centr nachází mezi domácími obránci Jaššo a zvyšuje naše vedení už na 6:0. 78.minuta-polevujeme v koncentraci, utkání je už prakticky rozhodnuté, svého prvního gólu se dočkává soupeř. Po individuální akci, kdy skvělou kličkou obelstil i brankáře Bařinu, se prosazuje domácí hráč a snižuje na 1:6. 82.minuta-opět naše výborná kombinace, ze které těží Jaššo a svým druhým zásahem v zápase zvyšuje na 7:1. Poslední slovo v utkání mají domácí. V 87.minutě po zmatku v našem vápně snižují na konečných 2:7.

Náš team potvrdil skvělou jarní formu. Doubek nám byl soupeřem pouze v prvních 30.minutách utkání, pak už jsme nedali soupeři žádnou šanci.

Další zápas sehrajeme 30.5.2015 od 17:00 hodin v Mochově proti mužstvu SK Podlipan Přišimasy.