TJ SOKOL MOCHOV – SK Podlipan Přišimasy 11:1 (6:1)

V sobotu 30.5.2015 přivítalo naše mužstvo na domácím hřišti tým z chvostu tabulky SK Podlipan Přišimasy. Nesešli jsme se v hojném počtu (pouze 12 kusů), ale i tak byla sestava silná a již od začátku zápasu bylo vidět, kdo je na hřišti pánem.

Hned v první minutě jsme zakombinovali a přihrávku Vraného na malé vápno zakončil novic v útoku Bouček úvodním gólem. Další banky následovaly v rychlém sledu za sebou a zhruba v 15. min. za stavu 3:0 bylo o vítězi rozhodnuto. Otázkou byla pouze výše skóre.

Po poločasovém výsledku 6:1 (kdy jsme nedůsledností v obraně dovolili soupeři na konci poločasu skórovat) padla v kabině výzva zkusit „desítku“. Hned v úvodu druhé půle jsme začali náš cíl naplňovat, nakonec jsme přidali navíc ještě jeden kousek a skóre se zastavilo na neuvěřitelném čísle 11:1. Za zmínku samozřejmě stojí již tradičně několik spolehlivých zákroků golmana Bařiny a také nevídaných 5 gólů Honzy Boučka.

Příští utkání sehrajeme znovu na domácím hřišti s týmem Doubravčic, a to v sobotu 6.6. od 17:00.