T. J. SOKOL SLUŠTICE : T. J. SOKOL MOCHOV 1:3 (0:2)

V úterý 28.10 2014 sehrál náš team odložený zápas z 21. 9. 2014 od 14.30 hodin na hřišti Tělovýchovné jednoty Sokola Sluštice. Tentokrát nás bylo o jednoho víc, takže zraněný trenér Bouček nemusel nastoupit, škoda. Soupeř měl od začátku mírnou převahu, ale naše obrana fungovala skvěle. Především musím vyzdvihnout výkon stoperské dvojice Lonský, Konopík. My jsme hrozili především z rychlých breaků. Po jednom z nich, kdy ve 20 minutě utekl po lajně Píša a zacentroval do vápna, se zblízka se štěstím prosadil Macán. Padl náš první gól (0:1). O deset minut později po pravé straně opět unikl Píša a střelou na dlouhou tyč nedal brankáři šanci (0:2). V závěru poločasu, tentokrát střelou z levé strany, vyzkoušel soupeřova gólmana zase Píša, avšak ten skvělým zákrokem zachránil domácí od pohromy. Poločas skončil 0:2 pro nás.

Na začátku druhé půle se ocitl tváří v tvář brankáři Svoboda, ale bohužel nedal. Deset minut na to se dočkali domácí. V šedesáté minutě zahrávali přímý kop a po zaváhání gólmana Justa snížili na 1:2. (Nějak se mi poslední dobou nedaří.) Naštěstí jsme na odpověď nemuseli dlouho čekat. Po pravé straně utekl Píša a nadvakrát překonal domácího gólmana. Chvíli na to se ocitl sám před brankářem Houslík, ale místo jasné branky nechal pouze vyniknout domácího gólmana. Po té se ještě sám před soupeřovu branku dostal Červený, ale opět z toho nic nebylo. Soupeři už jsme do konce utkání nic nedovolili a tak zápas skončil naším vítězstvím 3:1. Utkání mohlo skončit větším rozdílem ve skóre v náš prospěch, když bychom proměňovali naše stoprocentní brankové příležitosti.

Poslední utkání podzimní části soutěže sehrajeme na domácím hřišti 1. 11. 2014 od 14.00 hod proti Sportovnímu klubu Světice.