SK PODLIPAN PŘIŠIMASY : T. J. SOKOL MOCHOV 3:3 (2:1)

V sobotu 18.10 2014,  v 15.30 hod nastoupilo naše mužstvo k dalšímu utkání na hřiště SK Podlipanu Přišimasy. Cílem bylo potvrdit dobrou formu z minulého utkání doma a konečně bodovat na hřišti soupeře. Hra na hřišti byla od začátku vyrovnaná. Jako první se branky dočkali domácí. Po špatně odkopnutém míči na vápně soupeř zavěsil pod víko. Prakticky hned po rozehrání jsme vyrovnali. Ve vyložené šanci nedal Konopík, ale z následného rohu skóroval Svoboda 1:1. V dalším průběhu poločasu jsme se dostali do několika tutových šancí, bohužel jsme je opět trestuhodně zahazovali. Soupeř byl v proměňování šancí stoprocentní. V 35. minutě dal druhý gól po špatném vyběhnutí našeho gólmana. Poločas skončil 2:1 pro domácí.

Do druhé půle jsme nastoupili s odhodláním vývoj utkání otočit. Hráli jsme z kopce a tím se začala projevovat naše mírná převaha. V 57. minutě po faulu zahrál trestný kop Douda, nekompromisně okolo zdi vyrovnal (2:2). Dál jsme tlačili, avšak třetí branky se dočkal soupeř. Po jednom z mnoha dlouhých autů a závaru ve vápně se odkopnutý balón dostal k soupeřově obránci a ten svoji životní střelou halfvolejem z 30. metrů nekompromisně trefil šibenici naší brány. 3:2 pro Přišimasy. Nevzdali jsme se. Již asi za pět minut kopal další trestňák Douda a nachytal gólmana domácích, který si stoupl za zeď, v nedbalkách. Bylo opět vyrovnáno (3:3). Do konce utkání jsme se snažili strhnout vítězství na naši stranu. Několikrát nás zařízl domácí pomezní, který odmával nesmyslná postavení mimo hru. V poslední minutě mohl po rohu skórovat Šturma, ale opět jsme měli smůlu. Zápas tedy skončil 3:3. Remíza je asi spravedlivým výsledkem vyrovnaného zápasu.

Příští utkání hrajeme opět venku a to v sobotu 25. 10. 2014 od 15.30 hod na hřišti v Doubravčicích.