T.J. SOKOL MOCHOV : T.J. SOKOL PACOV“B“ 5:0 (1:0)

V sobotu 27.10.2014 sehrálo naše mužstvo na domácím hřišti utkání proti Pacovu „B“. Byl to první zápas po tragické smrti našich kamarádů Vaška a Jirky Moravcových. Je smutné, že možná díky tomu se náš team sešel konečně v plné síle. Bylo nás tolik, že i dresů bylo málo. Utkání bylo zahájeno vzpomínkovou minutou ticha na bratry Moravcovi. Hra se zpočátku nesla v opatrném duchu, ale postupem času bylo jasné kdo bude na hřišti pánem. Již v 9.minutě se poprvé osmělil Saša Vraný. Náš tlak sílil až jsme se konečně dočkali. Ve 36.minutě zápasu po krásné kombinační akci vstřelil první branku utkání Jarda Šturma a vedli jsme 1:0. Do konce poločasu ještě krásně vystřelil Filip Píša, avšak soupeřův brankář se blýskl dobrým zákrokem. Poločas tedy skončil 1:0.

Do druhé půle jsme vstoupili ve stejném duchu jako na konci půle první. Dlouho jsme se nemohli prosadit. Soupeř byl v podstatě neškodný. Lehce hrozil v rozmezí 51. až 60. minuty, Kdy se náš team srovnával po vystřídání dvou hráčů. Od 60.minuty až do konce jsme na hřišti vládli my. Ofenzíva sílila, stadion plně obsazený třiceti diváky nás hnal kupředu, ne a ne se prosadit, až to přišlo. 79.minuta - Dan Douda 2:0, 80.minuta – hlavou z rohu Matěj Červený 3:0, 85.minuta – po perfektním úniku Filip Píša 4:0, 85.minuta – prý po střele na hranici šestnáctky Filip Píša 5:0, nevím, právě jsem zapisoval čtvrtý gól, proto jsem pátý neviděl, tak to bylo rychlé. Skvělý zápas, konečný výsledek 5:0 pro Traverzu.

Venca s Jirkou by měli určitě radost. Myslím, že jsme vzdali krásný hold jejich památce.

Příští utkání sehrajeme 4.10.2014 od 16:00 hod. v Křenicích. Doma pak hrajeme v sobotu 11.10.2014 od 16:00 hod. proti Doubku.