SK KŘENICE : T. J. SOKOL MOCHOV 7:4 (3:2)

V sobotu 4.10 2014 odehrál náš team další mistrovské utkání na hřišti v Křenici. Po domácí výhře nad Pacovem, odjelo naše mužstvo v optimistické náladě s cílem překvapit třetí team aktuální tabulky. Taktika byla jasná. Dobře bránit a pokusit se zaútočit z rychlých protiútoků. Kvalitní soupeř nás od začátku zápasu dostával pod tlak. Nicméně ve 12.Minutě, po rychlém brejku, šel sám na bránu Konopík, ale tváří v tvář brankáři přestřelil. Soupeř nadále tlačil a jeho snaha semu vyplatila ve 21.minutě, kdy se ujal vedení 1:0. O 5 minut později bylo vyrovnáno. Standartní situaci rozehrál Douda, Za beky zaběhl Šturma a nedal gólmanovy šanci 1:1. Ve 28.minutě domácí opět vedli. Střelu na hranici velkého vápna tečovala obrana a poslala Flasara na druhou stranu 2:1. Ve 32.minutě jsme byli nedůrazní ve vápně, míč nedokázali do bezpečí odklidit snad čtyři naši hráči, a soupeř v klidu dorážel na brankové čáře. Ve 40.minutě dostal žlutou kartu Lonský. V poslední minutě poločasu utekl po lajně Vraný, zacentroval do vápna, Douda sklepl na Filipčíka a ten se trefil. Půle tak skončila 3:2.

Druhý poločas začal opět naší lacinou chybou v obraně a již ve 47.minutě jsme opět prohrávali o dvě branky. Bojovali jsme dál. V 52.minutě vzal na polovině hřiště balon Douda a po krásném slalomu snížil na 4:3. V 56.minutě došlo na hřišti k situaci se kterou jsem se snad ještě nesetkal. Po nevinném střetu na soupeřově polovině přerušil rozhodčí hru z obavy o zdraví hráčů. V té době jsme měli míč na kopačkách my. Zvyklostí je balon vrátit. Křenický útočník to asi nezná a po rychlém úprku na naší bránu zcela neatakován v pohodě skóroval 5:3. Nechápali to ani domácí.  Smysl pro fair-play dokázali hned po rozehrání. Bez jakéhokoliv ataku nás nechali skórovat, Douda 5:4. V 62.minutě jsme mohli vyrovnat. Po našem rohu hlavičkoval domácí hráč tak, že trefil konstrukci vlastní branky, škoda. Navíc už jsme neměli. Soupeř byl opravdu lepší. V 67.minutě zvyšoval na 6:4. V 84.minutě na 7:4 po další hrubé chybě naší obrany. Domácí zaslouženě zvítězili, i když jsme jim pomohli našimi hrubými chybami v obraně.

Příští utkání sehrajeme na našem hřišti v sobotu 11.10 2014 od 16:00 hodin.