TJ SOKOL DOUBRAVČICE:T.J.SOKOL MOCHOV 2:4 (1:1)

V sobotu 25.10 2014 nastoupilo naše mužstvo k dalšímu utkání IV.B třídy okresního přeboru na hřišti v Doubravčicích. Již sraz hráčů provázely problémy. Bez jakékoliv omluvy se nedostavilo několik především mladých hráčů. Jmenovitě: Bouček Jan, Filipčík Michal a Červený Matěj. Bez těchto neomluvených, tří omluvených a dvou zraněných jsme odjížděli na utkání v počtu 12 lidí a to včetně trenéra Františka Boučka.

Na utkání nebyl opět delegován žádný rozhodčí. Po úvodním oťukávání se vedení v zápase dočkali domácí. Centr do vápna, střelou z voleje, a podklouznutí gólmana Justa zužitkoval domácí útočník 1:0. Dále se hra v prvním poločase nesla ve vyrovnaném duchu. Šancí se moc neurodilo ani na jedné straně. V závěru poločasu se do šestnáctky dostával Kučera J., soupeř ho zatáhl za dres a sudí laik nařídil pokutový kop. K míči se postavil Douda a nedal domácímu brankáři šanci. Do kabin se tak šlo za stavu 1:1.

Na začátku druhé půle nás domácí několik minut tlačili a přineslo to ovoce. Po závaru ve vápně se ujali vedení 2:1. Probrali jsme se a začali se čím dál tím víc prosazovat. V 60´minutě trefil tyč z trestného kopu Douda. V 70´minutě nedal nadvakrát zblízka Oborník, avšak v nastalém zmatku byl faulován Píša, rozhodčí neváhal ani vteřinu a odpískal druhou desítku. K penaltě se postavil opět Douda a nedal. Naštěstí brankářem vyražený míč se mu vrátil na kopačky a podruhé už se nemýlil, vyrovnáno 2:2. V 75´minutě došlo ke klíčovému okamžiku utkání. Na hřiště poslal za Houslíka sám sebe trenér Bouček. V 79´minutě zahrával roh Douda. Na přední tyč seběhl Bouček a hlavou zavěsil 2:3 pro Mochov. V 81´minutě střela bodlem zpoza vápna, opět Bouček, těsně vedle. V 83´minutě využil špatného vyběhnutí brankáře zase Bouček a vedli jsme 2:4. Bohužel se Fanda při této trefě zranil, takže jsme zápas dohrávali v deseti. Závěr utkání jsme takticky zvládli na výbornou a přivezli jsme z Doubravčic 3 body. Musím vyzvednout výkon našeho trenéra Fandy Boučka, se kterým jsme si užili jeho 8 minut slávy.

Další utkání odehrajeme 28.10.2014 od 14:30 hodin ve Slušticích. Jedná se o odložený zápas ze dne 21.9.2014. Všichni víme, proč se odkládal.