Domácí ostuda

Mochov : Babice    0 : 8 (0:2)

V sobotu 30.8.2014 sehrálo naše mužstvo na našem hřišti první domácí zápas podzimní části. Soupeřem nám byl celek z Babic. V první dvacetiminutovce to byl vcelku vyrovnaný zápas. Ve 21. minutě dával ze strany “malou domů” Oborník, soupeř to vyčíhal a byl u míče dříve než brankář Just a ujal se vedení 0:1. O dvě minuty později už to bylo 0:2. Naše mužstvo se do konce poločasu dostalo jen ke dvěma trestným kopům, bohužel je Flasar neproměnil.

Druhý poločas, to byla z naší strany katastrofa. Nikdo se z našeho mužstva neprosadil a nevypracovali jsme si ani žádnou šanci. Soupeř byl stále v pohybu a vypracoval si plno šancí. Od 60.minuty bylo na hřišti jen jedno mužstvo. Naši hráči si nebyli schopni přihrát na dva metry a soupeř toho plně využil. Nasázel našemu týmu dalších 6 branek během 15 minut. Všechny byly jako přes kopírák, hráči chodili sami na našeho brankáře a z mužstva čišela beznaděj. To co jsme předváděli na hřišti nemělo s fotbalem nic společného. Můžeme být ale naštvaní hlavně na ty, kteří si nacházejí alibi na to, aby nemuseli na fotbal dorazit (hlavně mladí, kteří se na fotbal přihlásili a pak na to kašlou). Soupeř měl vcelku mladé mužstvo a naše přestárlé na ně nestačilo. Můžeme jen doufat, že se do příštího zápasu dáme dohromady a bude to už jen lepší. V neděli 7.9.2014 jedeme k zápasu do Radošovic, kde hrajeme od 17 hod.