1. kolo nového ročníku nám nevyšlo

Březí : Mochov       4 : 2 (0:1)

V sobotu 23.8.2014 nám začala nová sezóna 2014-15. První zápas jsme odehráli na půdě týmu Březí, který sestoupil ze III.třídy. A byl to zápas s hořkým koncem pro náš tým.Ve 4.minutě se dostal do šance Konopík, ale mířil vedle branky domácích. V 16.minutě zachraňoval po naší chybě obrany brankář Just a míč vyrazil na rohový kop. Ve 22.minutě vymyslel přihrávku Oborník pro Flasara, ten ale mířil vedle branky. Ve 34.minutě jsme se dočkali vedení, to byl faulován Flasar a z trestného kopu Douda vyškolil domácího brankáře – 0:1. Ve 36.minutě měl na noze 2 šance Oborník, míč poskakoval po brankové čáře, ale v síti neskončil, druhá střela znamenala jen rohový kop. Ve 41.minutě vypracoval Houslík šanci pro Konopíka, ten ale střílel z malého vápna nad branku domácích. Chvíli před přestávkou měl šanci opět ohrozit gólmana z trestného kopu Douda, ale střela mu vůbec nevyšla.

Na začátku druhého poločasu jsme si vypracovali několik slibných šancí, ale ta koncovka. Ve 47.minutě centroval Oborník a Konopík hlavou mířil jen vedle branky. V 53.minutě šel Oborník ze strany sám na gólmana,ale ten ho vychytal a míč vyrazil na roh. Z něho se nám podařilo skórovat podruhé. Centroval Douda a Flasar hlavou zvýšil na 0:2. Naše mužstvo poté přestalo úplně hrát a přišel trest. Po fatálních chybách v obraně se soupeř brzy dostal k vyrovnání. V 55.minutě po ztrátě míče, místo abychom ho zahráli do bezpečí , jsme ho darovali soupeři (J.Kučera). V 62.minutě po chybě M.Kučery soupeř vyrovnal na 2:2. To ještě nebylo vše. V 75.minutě se po střele z vápna soupeř ujal vedení 3:2 a po rohovém kopu si v 77.minutě naběhl na míč domácí útočník a zvýšil na 4:2. To ještě v 81.minutě nás dvakrát po sobě zachránil od debaklu brankář Just. Zápas tak skončil výhrou domácích 4:2. My jsme se po dvoubrankovém vedení úplně položili a darovali jsme soupeři výhru. Neproměněné šance a vyložené chyby v obraně nás stály bodový zisk v tomto utkání.