B-mužstvo

16.kolo
Mochov B : Sluhy   4:0

V sobotu 6.4.2013 k nám zavítalo k zápasu 16.kola VI.A třídy mužstvo ze Sluh. V mužstvu došlo k několika změnám po nevydařeném zápase v Kojeticích. A změny přišly mužstvu vhod. Ihned v 1.minutě (30.vteřině) jsme se ujali vedení. Po akci Svobody a střele Konopíka se prosadil Vraný a otevřel skóre zápasu – 1:0.Ve 12.minutě byl v šanci Kohout,  ale jeho slabou střelu vykopl obránce před brankovou čarou. V 16.minutě šel na gólmana Vraný, ale přestřelil branku. V 18.minutě už to bylo 2:0. Dlouhý nákop J.Moravce prodloužil Konopík a Flasar se nemýlil a zvýšil na dvoubrankové vedení. To ještě nebylo vše. Ve 26.minutě po pasu za obranu skóroval z brejku Svoboda a dal na 3:0.Ve 30. minutě v šanci vychytal gólman hostí Flasara. Ve 41.minutě se vyznamenal v naší brance Dan Suchý, když trochu se štěstím chytil nájezd soupeře.

V 50.minutě se dostal do šance Konopík, ale střílel těsně nad branku. V 66.minutě vyzval ke střele centrem Flasar Svobodu, ten ale mířil vedle branky. V 70.minutě zahrával Flasar trestný kop, ale jeho slabou střelu gólman bez potíží chytil. V 88.minutě se dostal do brejku Vraný, ale nastřelil jen brankáře hostí. A tak vše uzavřel čtvrtým gólem střídající Kučera J., když napůl vleže dotlačil míč za brankovou čáru v 90.minutě zápasu. A tak mužstvo konečně zvítězilo a připsalo si 3 body do tabulky. Škoda neproměněných šancí v prvním poločasu. Poté se mužstvo uspokojilo stavem utkání a na hře to bylo znát. Naštěstí se soupeř k ničemu nedostal a náskok z prvního poločasu byl dostatečný. Dalším soupeřem našeho mužstva bude celek Líbeznice B v neděli 14.4.2013 od 17 hod. na jejich hřišti.

Suchý D.

Bouma                 Šturma J.                Šimák                        Moravec J.

(66. Knotek)

Svoboda                 Gaži                           Kohout                     Vraný

Flasar                                    Konopík

(76.Kučera M.)                        (83. Kučera J.)

8. kolo

Nehvizdy B    :   Mochov B        1 : 1 (1:0)

V neděli 14.10.2012 nastoupilo B-mužstvo v Nehvizdech k zápasu 8.kola IV.A třídy. Jedná se o derby, které je vždy vyhecované. Bohužel začátek zápasu nám nevyšel. Hned ve 2.minutě jsme darovali soupeři vedoucí gól. J.Kučera hlavou přihrával do středu naší obrany, kde se nedohodli stoper Lonský a brankář D.Suchý, míč nechali soupeři, který bez problému skóroval do prázdné branky- 1:0. Jinak soupeř nebyl o nic lepší než my. Darovaný gól jim přidal na sebevědomí a námi trochu otřásl. Dostali jsme se k zakončení až ve 36.minuty, do té doby si ani jedno mužstvo nevypracovalo šanci. Ve 36.minutě zahrával Flasar trestný kop, míč však tečoval domácí obránce na rohový kop. Poločas zápasu tak skončil domácím vedením 1:0.

V 48.minutě jsme měli štěstí, že domácí neproměnili slibný nájezd na branku. Naši hráči ve druhém poločasu převzali iniciativu a vypracovali si i šance, ale ne a ne dát branku. V 67.minutě vhazoval Knotek dlouhý aut, na něho si naběhl Svoboda, ale hlavou mířil těsně nad branku. V 73.minutě se konečně dostal do šance Vraný, ale obránci srazili míč na roh. Poté v 75.minutě byl za faul na půli hřiště vyloučen Lonský. Naši hráči se ale nevzdávali a v 82.minutě jsme se konečně dočkali – po dlouhém nákopu od M.Suchého si na míč naběhl Konopík a “uklidil” ho do šibenice, na míč domácí brankář ani nestačil zareagovat – 1:1. Chvíli na to byl střelec branky sražen na půli domácím stoperem (faul jako přes kopírák Lonského), jenže rozhodčí Braborec měl pro domácího hráče jiný metr ( a ne jen při tomto zákroku). V 84.minutě jsme se mohli dočkat vedoucí branky, to po trestném kopu nedosáhl na zadní tyči na míč Svoboda. A tak zápas skončil remízou 1:1. Dalším soupeřem mužstva bude celek Měšic na našem hřišti v sobotu 20.10. 2012 se začátkem ve 12.30 hod.

Suchý D.

Kučera J.                   Šimák                             Lonský                      Suchý M.

Svoboda                Flasar                                Gaži                          Vraný

(81.Kučera M.)                  (46.Knotek)              (90.Chocholouš)

2 : 1 (2:0)

V sobotu 6.10.2012 zavítalo B-mužstvo do Větrušic, kde sehrálo další zápas podzimní části proti týmu Vodochod, který zde hostuje.První čtvrthodinka patřila soupeři, kdy si vytvářel tlak a přehrával nás po všech směrech. V 16.minutě po zahrání rukou ve vápně (chytil míč místo brankáře a přitom měl byl vyloučen, což se nestalo) jsme zahrávali pokutový kop, ale Šturma ho neproměnil. V 18.minutě se do šance dostal Suchý po narážečce, ale přestřelil. V 19.minutě se domácí ujali vedení, když jsme se nechali přehrát v našem vápně a soupeř se trefil ke vzdálenější tyči – 1:0. Ve 23.minutě chyboval M.Kučera, když neodkopl míč a soupeř zvýšil po akci na 2:0. Ve 38.minutě naštěstí domácí neproměnili šanci, z malého vápna střílel hráč nad branku. Chvíli před přestávkou nedali domácí penaltu za údajnou ruku, kterou viděl jen rozhodčí a nik-do jiný (před tím chyboval M.Kučera, dával nesmyslnou malou domů, po které vznikl před naší brankou závar a hráč nastřelil Gažiho).
Hned ve 46.minutě se nám podařilo snížit, střídající Konopík vybojoval míč pro Šturmu a ten se nemýlil – 2:1. Soupeř jako by nevěděl, co má hrát. Naši hráči svými akcemi soupeře několikrát dostali do úzkých a ti se jen dlouhými odkopy na jistotu bránili. Ve 2.poločase rozhodčí Bubanec odpustil soupeři 2 ruce ve vápně, po nichž jsme měli kopat penaltu. To se vše dělo před očima delegáta a předsedy komise rozhodčích pana Merty, který nás přijel na tento zápas sledovat. Zápas tak skončil vítězstvím „domácích“ 2:1.Dalším soupeřem našeho týmu budou Nehvizdy, a to v neděli 14.10.2012 od 16 hod na jejich hřišti.

4 : 2 (1:0)

V sobotu 22.9.2012 zajelo B-mužstvo k zápasu 5.kola IV.třídy do Máslovic. Soupeř byl naším sousedem v tabulce. V 9.minutě se do naší šance dostal Konopík a po něm Chocholouš. V 11.minutě se do své další šance dostal opět Konopík, ale skórovat se mu opět nepodařilo. Během 25 minut náš tým kopal 10 rohových kopů, ale nic jsme z nich nedokázali vytěžit. Ve 27.minutě ve své šanci nastřelil Kohout jen gólmana domácích. O minutu později soupeř ze své ojedinělé šance otevřel skóre zápasu. Ve 36.minutě opět v šanci Konopík a opět se mu nepodařilo uspět. Poločas tak skončil 1:0 pro domácí.

Začátek druhého poločasu byl z naší strany ospalý a soupeř toho dokázal využít, když nadvakrát prostřelil brankáře Justa, naši obránci se jen dívali, jak hráč doráží míč do sítě – 2:0. V 54.minutě zlikvidoval Just samostatný nájezd. V 61.minutě se prosadil Flasar a střelou z nulového úhlu prostřelil brankáře domácího týmu – 2:1. V 64.minutě stejný hráč hlavou nastřelil gólmana. Nedáš-dostaneš se ukázalo v zápětí – po chybě stopera Šturmy zvýšili domácí na 3:1. V 78.minutě po ztrátě míče Knotkem domácí upravili na 4:1. V 88.minutě už jen korigoval výsledek D. Suchý, který nádherně trefil ze 20 metrů roh branky – 4:2. Zápas skončil naší porážkou 4:2, místo abychom po prvním poločase vedli 3:0, tak jsme prohrávali. Začátek druhého poločasu jsme nezachytili a pak jsme to už nedohnali. Tento víkend máme volný los a příští zápas hrajeme s Vodochody.

5 : 0 (2:0)

V sobotu 15.9.2012 se B-mužstvu vydařil po delší době zápas, který skončil výsledkem -„rozdílem třídy“. Naše mužstvo začalo přehrávat soupeře hned od začátku. V 1.minutě se do šance dostal Šturma, ale nastřelil jen brankáře. V 9.minutě
si na centr M. Suchého naběhl Konopík, ale hlavou mířil těsně vedle branky. V 15.minutě přešel přes celé hřiště Šimák,
jeho střela byla sražena a dorážka M.Kučery skončila vedle branky. Dočkali jsme se v 17.minutě. Po další akci Šimáka (který byl tentokrát „při chuti“) a přihrávce skóroval s přehledem k tyči Kohout a otevřel skóre zápasu –1:0. V 18.minutě vyslal nebezpečnou střelu Flasar, ale brankář byl na místě. Ve 32.minutě po rohu Flasara se prosadil Šturma a zvýšil na 2:0. Tímto výsledkem skončil první poločas.
V 55.minutě se prosadil podruhé v zápase Šturma, po centru od J. Kučery se prosadil hlavou – 3:0. V 65.minutě se vyznamenal brankář Just, když zlikvidoval střelu zblízka. V 68.minutě se střelecky prosadil i D. Suchý, to se orientoval na velkém vápně a mazácky obhodil brankáře – 4:0. V 70.minutě podruhé exceloval brankář Just. V 72.minutě se nám povedl brejk do otevřené obrany. Míč získal Konopík a při postupu na branku soupeře se trefil k bližší tyči, brankář ani nezarea-goval – 5:0. V 81.minutě se ještě do šance dostal D.Suchý, ale při přehazování gólmana mu to nevyšlo. Do poslední naší šance se dostal Knotek po přihrávce Kohouta, bohužel zklamal, trefil jen brankáře a od něho míč skončil v rohovém kopu.
Zápas se hrál po celou dobu v naší režii a soupeře jsme skoro k ničemu nepustili a vyhráli jsme rozdílem třídy. Mužstvo
bylo k nepoznání, hra po zemi a narážečky – to byla paráda. Dalším soupeřem nám budou Máslovice v sobotu 22.9.2012

Mochov B : Kojetice        1 : 8 (0:4)

V sobotu 1.9.2012 sehrálo B-mužstvo na domácí půdě zápas 2.kola IV.A třídy. A zápas skončil pro nás hrozivou porážkou. Soupeř v loňském ročníku sestoupil ze III.třídy.V 6.minutě zahrával Kohout trestný kop,bohužel míče se zmocnil soupeř a z brejku se dostal do vedení 0:1. Ve 23.minutě po naší fatální minele soupeř vstřelil druhou branku. Naši hráči si nevypra-covali žádnou šanci a soupeřovu branku vůbec neohrozilo. Ve 36.minutě jsme navíc inkasovali z brejku po naší další zbytečné ztrátě míče. Ve 37.minutě zachránil další šanci hostí brankář Suchý. Jenže ve 42.minutě jsme z dalšího brejku inkasovali počtvrté – 0:4.
Bohužel celý zápas byl o šancích hostí po našich chybách a zbytečných ztrátách míčů. V 52.minutě nám soupeř dal další branku z brejku (již třetí v pořadí)- V 61.minutě zahrozil z naší první šance Konopík, po cebtru Flasara mířil hlavou nad vedle bramky. V 68.minutě zahrál soupeř rohová kop, hráč prošel po lajně před branku a bylo to 0:6. V 83.minutě se soupeř prosadil hlavou po centru ze strany. V 85.minutě upravil kosmeticky skóre utkání na 1:7 Šturma po přihrávce ze strany na velké vápno. Soupeř v 88.minutě upravil na konečných 1:8, jak jinak než z nájezdu. Naši hráči byli v celém průběhu utkání všude druzí a výsledek utkání hovoří za vše. Další zápas sehraje mužstvo v neděli 9.9.2012 ve Sluhách od 17 hod.

Suchý D.

Kučera J. Gaži Šimák Suchý M.

Moravec J. Šturma J. Kohout Knotek
(54.Lonský¨)
                                        (46.Flasar)

Žk: Knotek

-------------------------------------------------------------------------------------------------

1. kolo

Klíčany B : Mochov B

4 : 2 (2:2)

V neděli 26.8.2012 začala pro B-mužstvo nová sezóna 2012-2013 zápasem v Klíčanech. Začátek zápasu mužstvu vyšel na sto procent. Hned v 2. minutě jsme se ujali vedení, když se střelecky prosadil Kohout po narážečce s D.Suchým a umístě-nou střelou k tyči otevřel skóre zápasu - 0:1. Prvních 10 minut bylo v naší režii. Až poté se soupeř začal prosazovat – ve 12.minutě se dvakrát blýskl brankář Just. Ve 21.minutě však byl krátký na tečovanou střelu z dálky, kterou se soupeři podařilo vyrovnat – 1:1. Naše mužstvo se ještě neoklepalo a inkasovalo podruhé – M.Kučera nezabránil průniku kolem lajny a z centru se soupeř ujal vedení–2:1. Během jedné minuty 2 inkasované góly. Ve 26.minutě se nám podařilo vyrovnat. Míč na polovině hřiště vybojoval míč Konopík, do šance vyslal Flasara a ten chladnokrevně vyrovnal – 2:2. Tímto výsledkem první poločas skončil.
Běžela 50.minutě a soupeř se znovu ujal vedení, když si volný útočník naběhl do našeho vápna a střelou k tyči upravil na 3:2.
V 52.minutě se ocitl v šanci Flasar, ale netrefil. Soupeř trestal o 2 minuty později. Z trestného kopu, který brankář Just vyrazil na břevno, celá naše obrana se dívala, jak hráč doráží do naší branky – 4:2. V 58.minutě ve své další šanci střílel nad branku Flasar. V 73.minutě se ve vyložené šanci objevil D.Suchý, ale trefil jen brankáře. A tak zápas skončil naší porážkou. Naše výpadky během zápasu, kdy jsme dvakrát inkasovali během chvíle, nás stály lepší výsledek.Dalším sou-peřem nám bude celek Kojetic, ten vloni spadl ze III.třídy. Zápas se bude hrát v sobotu 1.9.2012 od 14.hodin.