A-mužstvo

8. kolo

Vyžlovka A : Mochov A         1 : 1  (0:1)

V sobotu 13.10.2012 zajelo A-mužstvo do Vyžlovky k dalšímu zápasu okresního přeboru. Soupeř se nacházel na chvostu tabulky a tak se čekal jednoduchý zápas. Jenže tomu tak celkem nebylo.V 5.minutě jsme se dočkali náznaku první šance. Ze strany centroval Vraný, ale nikdo na míč nereagoval. V 16.minutě opět Vraný vyslal pasem Breškovce, ten ale trefil jen tyčku. Ve 25.minutě jsme se dočkali vedení – po akci Husárika se střelecky prosadil Kosmák a otevřel skóre – 0:1. Ve 28.minutě zazmatkoval Valenta a odkop charakterizoval výrokem : “Nemohl jsem jinak, byl jsem napaden”. Ve 38.minutě nás zachránil Shokodko, když chytil střelu z 1 m po špatném rozehrání od Duchoslava. Ve 40.minutě zahrával Husárik trestný kop, míč proběhl celým malým vápnem a skončil těsně vedle vzdálenější tyče.

V 50.minutě ve 100% šanci trefil Breškovec brankáře. V 57.minutě mířil hlavou těsně vedle Duchoslav po centru Breškovce. Škoda těchto nevyužitých šancí. V 72. minutě střílel z brejku vedle střídající Flasar. Poté došlo během 5 minut k několika faulům, kdy obdrželi karty jen naši hráči. Vraný a Kosmák žlutou kartu a Duchoslav kartu červenou. Ten strčil protihráče po brutálním faulu na Valentu a byl vyloučen. Domácí hráč nedostal ani žlutou kartu (nevím, jak to rozhodčí posuzují, asi by ho musel jen “zabít”, tak kde to jsme ?). V 82.minutě zahodil další šanci opět Breškovec. V 83.minutě se znovu vyznamenal Shokodko při střele zblízka. Avšak vyrovnání nemohl v 88.minutě zabránit. Domácí hráč vyrovnal střelou zblízka. A tak můžeme jen litovat zahozených šancí. A to jsme ještě mohli prohrát, domácí trefili v nastavení břevno. Dalším soupeřem budou Měšice v sobotu 20.10.2012 od 15.30 hod.

2 : 5 (1:3)

V neděli 7.10.2012 sehrálo A-mužstvo zápas proti týmu Úval na hřišti v Přišímasech (hřiště v Úvalech bylo podmáčené).Naši hráči se do soupeře pustili s vervou a v 9.minutě jsme se ujali vedení, když využil Vraný chybu brankáře, když mu míč vypadl z rukou – 0:1. V 10.minutě se k centru ze strany dostal Karel a po něm byl v šanci Píša, ale místo přihrávky střílel do nebes. V 19.minutě po šanci Píši gólman míč vyrazil, Píša ho zpět nacentroval a Vraný málem roztrhl síť – 0:2. Stejný hráč mohl ve 27.minutě završit hatrick, ale jeho hlavička po centru Lánského skončila v náručí brankáře. Ve 39.minutě ztratil míč Karel, soupeř toho využil a snížil na 1:2. Ve 45.minutě zahrával rohový kop Breškovec, míč sedl na nohu Karlovi a ten vymetl pavučinu v rohu branky – 1:3. Klasický gól do šatny.

V 51.minutě se střelecky prosadil Duchoslav, po centru Breškovce hlavou zvýšil na 1:4. Poté naši přestali v
obraně hrát zodpovědně a soupeř si vypracoval během minuty 2 stoprocentní šance, ale Shokodko prokázal, že
je brankářem na svém místě.V 55.minutě kopali domácí penaltu a využili ji ke snížení na 2:4. V 75.minutě se
opět vyznamenal Shokodko, vyrazil střelu zblízka a dorážka poté skončila vedle branky. V 80.minutě zahodil
šanci Píša po brejku a střele vedle branky. Na konečných 2:5 upravil v 85.minutě střídající Kosmák po střele
k tyči. Příští zápas sehraje tým v sobotu 13.10.2012 od 16 hod. ve Vyžlovce.

3 : 2 (1:0)

V sobotu 29.9.2012 nastoupilo na domácím hřišti A-mužstvo proti Mnichovicím k dalšímu zápasu okresního přeboru. Zápas se odehrával pod dohledem delegáta svazu, jelikož z nás na OFS udělali „černou ovci“.
Začátek prvního poločasu nám vyšel. Již v 8.minutě jsme se ujali vedení – po přihrávce do ulice od Breškovce se trefil Duchoslav a otevřel skóre – 1:0. Po kopaném trestném kopu Breškovcem to mohlo být 2:0, ale obránce míč vyhlavičkoval z branky na rohový kop, po kterém jsme hlavou nastřelili tyčku soupeřovy branky. Ve 32.minutě si Duchoslav narazil s Husárikem, naběhl si na centr, ale hlavou mířil těsně nad branku. Ke konci poločasu se dvakrát vyznamenal v naší bran- ce Shokodko – nejdříve vyrazil nebezpečnou střelu a ve 41.minutě chytil samostatný nájezd soupeře.
Ve 46. minutě vystřídal Ptáčka Zeman. Naši hráči byli na začátku druhého poločasu jakoby „ospalí“. Soupeř byl všude dříve a začal si vypracovávat šance. Nejvyloženější neproměnily Mnichovice v 55.minutě, naštěstí z bezprostřední blízkosti netre-fili branku. Naši hráči se jen bránili a nevypracovali si žádnou šanci. V 60.minutě opět zahrozil soupeř po centru hlavou.
V 65.minutě vyslal do šance Duchoslava Breškovec, ale ten mířil těsně vedle branky. O minutu později už to ale bylo 2:0. Po akci a střele Breškovce dorazil míč na zadní tyči Duchoslav. V 77.minutě odpískal rozhodčí pro hosty penaltu, přitom faul byl 2 m před velkým vápnem – soupeři tak daroval snížení na 2:1. V 80.minutě dostal Husárik po 2 žk červenou a musel „pod sprchy“. Naštěstí v 85.minutě se trefil Píša z nulového úhlu na 3:1. V 90.minutě pustil pomezní rozhodčí ofsajd, ze kterého hosté snížili na 3:2, což byl konečný stav zápasu. Dalším soupeřem našeho A-mužstva bude tým Úvaly B a to na jeho hřišti v neděli 7.10.2012 od 16 hod.